Pekáreň Pažiť

pekaren

Kontakt

Mgr. Richard Kollár
vedúci pekárne Pažiť

mobil: +421 915 244 476
e-mail: pekaren@pdpvu.sk

P. Ďurišová, P.Chalupová
kancelária

tel: +421 38 748 5233
mobil: +421 918 342 563

    Výroba pekárne pozostáva v súčasnosti zo 60-tich druhov výrobkov, ktoré sa snažíme pravidelne aktualizovať. Vo vlastných predajniach realizujeme 40 % produkcie, ďalšími veľkými odberateľmi sú obchodné reťazce COOP Jednota a Koruna s.r.o. Žilina, značný podiel tvoria i malí odberatelia, vrátane domovov dôchodcov a jedální materských a základných škôl.

Výrobky našej pekárne rozdeľujeme do štyroch základných skupín :

  1. Chlieb– vyrábame štyri základné druhy chleba – rascový 1 kg, zemiakový 800 g, domáci okrúhly 800g a sliezsky 800 g. Okrem týchto základných druhov vyrábame aj tri celozrnné chleby – grahamový, pažitský a sójový
  2. Pečivo– okrem rožkov hladkých 45 g vyrábame široký sortiment bieleho a celozrnného pečiva rôznych tvarov a hmotností – od rožkov, cez žemle, bagety, pletenky a sendviče.
  3. Sladké pečivo– vyrábame klasický sortiment vianočiek, báboviek a závinov, ako i kolekciu kysnutých a kysnutých listových výrobkov rôznych tvarov, hmotností a náplní.

Uvedený sortiment dopĺňajú výrobky typu pizze a zemiakového pečiva.

Ako vidieť, každý zákazník si môže z našej ponuky vybrať podľa svojej chuti a stravovacích návykov. Sortiment výrobkov sa snažíme pravidelne obmeňovať a doplňovať.


Vytlačené z webovej stránky https://www.pdpvu.sk/, ktorú generuje redakčný systém AdministriX.